Viljandist üle olnud Võru Barrus astus sammu Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaali suunas

Täna peeti Aadu Luukase karikavõistluste esimene veerandfinaalmäng Viljandi Võrkpalliklubi ja Võru Barrus Võrkpalliklubi vahel ning 3:0 (25:17, 25:23, 25:19) jäi peale Võru meeskond.

Oliver Lüütsepa juhendatava Võru meeskonna resultatiivseimaks kerkis 15 punktiga (+10) Matthew Slivinski, 8 punkti panustasid nii Robin Kahu (+3) kui Rasmus Meius (-1). Võru vastuvõtt oli 56%, rünnak 43%, blokist saadi 13 punkti ja servil löödi 3 ässa ja eksiti 13 pallingul.

Tauno Lipu juhendatava Viljandi edukaim oli 9 punktiga (+1) Hergo Hansman, 7 punkti (-4) panustas Siim Tammearu. Viljandi vastuvõtt oli 44% ja rünnakuid lahendati 30-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 5 ning servipunkte 4 (9 viga).

Kordusmäng peetakse 17. novembril Võrus.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.