Viljandi Metall ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi alustavad pronksiseeriat

Täna algab Viljandis naiste Eesti meistrivõistluste pronksiseeria, milles on vastamisi põhiturniiri kolmas naiskond Viljandi Metall ja neljas Barrus/Võru Võrkpalliklubi. 

Viljandi naiskonna peatreener Margit Keerutaja-Must sõnas, et oleks poolfinaalseerias soovinud mõne geimivõidu võtta. “Poolfinaalseerias oli meil Tartu Ülikool/Bigbankiga kolm tasavägist mängu ja on väga kahju, et me vaatamata mitmete geimpallidele kordagi geimivõiduni ei jõudnud. Mida mäng edasi, seda mitmekülgsemat rünnakut kasutasime. Tartu mängis siiski paremini ja igas mängus oli neil erinev liider, kes suutis võidu neile vormistada,” kommenteeris Keerutaja-Must.

Viljandi naiskonda ei saa aidata detsembris vigastada saanud Laura Luik. “Pronksimängudeks oleme valmis. Hetkeseisuga on kõik mängijad rivis, välja arvatud Laura Luik, kes on operatsioonijärgselt veel karkudel. Võru on väga osav naiskond ja mängib teistest mõnevõrra erinevamat mängu. Loodan väga, et seeria saab olema põnev ja medalid pannakse kaela võistkonnale, kes need hea mänguga välja teenib,” lisas juhendaja.
Kolme võiduni mängitava seeria esimene vaatus algab Viljandi spordihoones täna kell 18, teine kohtumine toimub 30. märtsil kell 19 Võru spordihallis. Tänase mängu otseülekannet saab vaadata siin.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: