Vanker ja Treial tulid raskest seisust välja, ent Tammearu aitas Roeselare siiski poolfinaali

CEV Cupi veerandfinaali korduskohtumine kahe Belgia klubi Roeselare Knacki ja Maaseiki Greenyardi vahel kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, kust lõpuks väljus siiski võitjana Roeselare.

Et Märt Tammearu koduklubiks olev Roeselare oli avamatši võitnud 3:1, vajasid nad edasipääsuks kaht geimivõitu. Ent ülimalt tasavägises kordusmängus teenis 3:0 (25-23, 28-26, 28-26) võidu Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseik ja nii otsustas edasipääseja kuldne geim. See oli sama tasavägine kui mäng ise ja lõpuks suutis 17:15 peale jääda Roeselare. Seejuures sai Roeselare viimase punkti peapuutest.

Tammearu tõi Roeselare ridades 12 punkti (+8). Maaseikile tõi Treial 8 punkti (+6) ja meeskonna rünnakuid juhtinud Vanker lisas 1 silma (-1).

Poolfinaalis on Roeselare vastaseks Itaalia klubi Piacenza.

Vaata videot mängu viimasest pallivahetusest:

Martti Juhkami aitas teises veerandfinaalis CEZ Karlovarsko avamängus üllatusliku 3:2 (25-23, 27-25, 13-25, 21-25, 15-11) võiduni tugeva Poola klubi Belchatowi Skra üle.

Selle paari otsustav mäng toimub neljapäeval kell 21.30 Poola klubi kodusaalis.