Uuel mängunädalal on enim tööd TalTechil

Credit24 Meistriliiga uuel mängunädalal peetakse kolm kohtumist, neist kahes on osaliseks TalTechi meeskond.

Nädala avamäng toimub kolmapäeval, 7. oktoobril kell 19.30, kui TalTech võõrustab liiga liidrit Saaremaa Võrkpalliklubi. See mäng on otsepildis nähtav Postimehes.

Laupäeval mängib TalTech Leedus sealse Klaipeda Amber Volleyga, pühapäeval võõrustab Klaipeda klubi Bigbank Tartut. Klaipedas toimuvaid mänge näeb otsepildis YouTube´is SIIN.

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu: “Saaremaa vastu peab olema hea servipäev, peame minema riskeerima. Me pole teistest kogenumad, võimsamad või pikemad, meie edu võti on meeskonnamäng. Võistkonna emotsionaalne häälestatus ja duhh on see, millega saame vastaste elu ebamugavaks teha ja punkte röövida. Kõikide teiste klubide skalbid on meil olemas, Saaremaa oma veel puudub. Täna on esimene võimalus see viga parandada.”

TalTech on liigatabelis 3 punktiga seitsmendal kohal, kirjas on võit Selveri üle ja kaotus Pärnult. Kõik kolm senipeetud mängu võitnud Saaremaa asub liidrikohal, teine on 5 punkti kogunud Jekabpilsi Luši ja kolmas 4 punktiga Bigbank Tartu.

Vaata tabeliseisu ja tulemusi.

Liigamängude pileteid saab nüüd osta Piletikeskusest.

Credit24 Meistriliiga mängud 7.-11. oktoobril:

7.10 kell 19.30 (TalTechi SH) Saaremaa VK – TalTech, live-skoor

10.10 kell 15.00 (Klaipeda) Amber Volley – TalTech, live-skoor

11.10 kell 15.00 (Klaipeda) Amber Volley – Bigbank Tartu, live-skoor

COVID-19 leviku tõkestamiseks on Eesti Võrkpalli Liit koostöös Eesti Olümpiakomiteega loonud põhimõtted, millest võrkpallimängudel lähtuda tuleb: 

  • Pealtvaatajate kuni 50-protsendiline täitumus ja hajutatus saalis.
  • Keelatud on pasunate kasutamine.
  • Pealtvaatajad peavad kandma maski. Korraldajal on selleks variandid: võetakse ise kaasa, võimalik osta kohapeal või pileti hinna sees ning jagatakse kohapeal.
  • Hajutatud istumine, järgides 2+2 reeglit.
  • Maski kandmine korraldajal (teenindaval personalil, lauakohtunikud jne).
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: