TÜ/Bigbank püüab revanši, Tallinna Ülikool/Kikas ja Audentes SG/Noortekoondis mängivad Leedus

Naiste Balti liiga jätkub reedel Eesti klubide omavahelise kohtumisega, kui vastamisi lähevad Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Tartu Ülikool/Bigbank. Tallinna Ülikool/Kikas ja Audentes SG/Noortekoondis mängivad nädalavahetusel Leedus. 

Esmakordselt tänavusel hooajal jagatakse Balti liiga punkte Kuldre kooli võimlas, kus täna kell 19 mängivad turniiritabeli kaheksas naiskond  Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja kuus kohta kõrgemal paiknev Tartu Ülikool/Bigbank. Tartlannad loodavad tänases kohtumises võtta revanši, sest põhiturniiri esimeses ringis jäädi kodusaalis võrulannadele 1:3 alla.

Tartu naiskonna peatreener Hendrik Rikandi sõnul on naiskonna seis endiselt keeruline, sest lisaks vigastustele ja koroonaviirusele on naiskonda tabanud ka niiöelda tavaviirus, mis on mitmed mängijad koduseks jätnud. Tänasele mängule minnakse napilt kümne mängijaga, kellest kõik mänguvalmis ei ole. “Tihti raskused just ühendavad ja panevad ennast veel rohkem kokku võtma kui tavaliselt. Usun, et oleme tänaseks pingutuseks valmis ja tahame aastat alustada positiivse emotsiooniga,” rääkis Rikand.

Kuuendal kohal asuv Audentes SG/Noortekoondis kohtub Leedu turnee avamängus laupäeval kell 18 tabelijuht TK Kaunas VDUga ja kolmandal real paiknev Tallinna Ülikool/Kikas seitse kohta madalamal asuva Alytaus Prekyba-Paramaga. Pühapäeval kell 12 võistlevad  punktide eest kodusaalis mängiv TK Kaunas-VDU ja Tallinna Ülikool/Kikas ning Alytaus Prekyba-Parama ja Audentes SG/Noortekoondis.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: