TÜ/Bigbank ja Viljandi Metall on veerandfinaalseerias favoriidid, Võru ja Rae vahel on oodata tasavägist heitlust

Teisipäeval tehakse naiste Meistriliigas algust veerandfinaalseeriaga, milles lähevad vastamisi Viljandi Metall ja TBD Pharmatech Tartu. Ülejäänud kaks seeriat algavad 1. märtsil.

Esimeses paaris on kindel favoriit Viljandi Metall, kes saavutas põhiturniiril kolmanda ja TBD Pharmatech Tartu kuuenda koha. Mõlemas omavahelises vastasseisus jäi peale Viljandi esindus, saavutades nii võõrsil kui kodusaalis 3:0 võidu.

Teisipäeval Viljandi Spordihoones toimuv mäng saab avavile kell 19.30. Teistkordselt kohtutakse 3. märtsil kell 19, toimumiskohaks on Tartu Ülikooli Spordihoone. Vajadusel kolmas kohtumine on kavas 5. märtsil kell 14 Viljandi spordihoones.

Põhiturniiri teise Tartu Ülikool/Bigbanki ja seitsmenda Viimsi/Tallinna Ülikooli veerandfinaalseerias kannab favoriidikoormat Tartu esindus, kes põhiturniiri omavahelistes mängudes geimi ei loovutanud. Seeria saab Tartu Ülikooli spordihoones alguse 1. märtsil kell 19. Korduskohtumine toimub 4. märtsil kell 17 Viimsi koolis ja vajadusel kolmas mäng 5. märtsil kell 17 Tartu Ülikooli spordihoones.

Kolmandas paaris lähevad vastamisi põhiturniiril neljanda koha saavutanud Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja viiendaks tulnud Rae Spordikool/VIASTON. Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis Võru esindus kodusaalis 3:1 võidu, Kindluse spordihoones peetud kohtumises jäi 3:0 tulemusega peale koduvõistkond Rae Spordikool/VIASTON.

Seeria avamäng on kavas kolmapäeval kell 18 Võru Spordikeskuses ja teine vastasseis 4. märtsil kell 17 Jüri Spordihoones. Vajadusel kolmas vaatus algab Võru Spordikeskuses 5. märtsil kell 16. Veerandfinaalseeriad mängitakse kahe võiduni, koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse.