Toetame treenerite tasu tõstmist!

25. september on rahvusvaheline treenerite päev. Selle eel on paslik kaasa minna Eesti Olümpiakomitee algatusega, et meie treenerite tasu tõuseks Eesti keskmise palgani. 

Oma toetushääle saab iga võrkpallifänn anda SIIN

Ka Eesti olümpiavõitjad tegid ühispöördumise, avaldades toetust kultuuriministrile viia treenerite töötasu lähiaastatel Eesti keskmise palgani. Loe pöördumist täismahus. 

EOK president Urmas Sõõrumaa pöördumine

Suur tänu tuhandetele Eesti treeneritele pühendunud ja pädeva tegutsemise eest spordiharrastajatega, eelkõige laste ning noortega! Palju õnne ja edu tähtpäeval!

Treenerite rolli ja mõju ühiskonnas tervikuna või iga sportimist harrastava indiviidi seisukohast on raske üle hinnata. Juhendaja, õpetaja, kasvataja, hoolitseja. Isik, keda usaldatakse ja kuulatakse, keda usutakse ja austatakse.

Soovime, et see amet, need tuhanded tänased ja tuhanded uued treenerid oleksid jätkuvalt olemas kaasamaks ja teenindamaks võimalikult paljusid elujõulisema ja tervema elanikkonna nimel, liikumisharjumuste ja huviderohke rahva nimel.

Väärtuslik töö väärib väärikat tasu. Oleme ühiselt seda meelt, et pädevustunnistusega treeneri tasu peab jõudma Eesti keskmise palgani lähematel aastatel ja sellega tuleb alustada juba täna!

Urmas Sõõrumaa
EOK president

Toomas Tõnise
EOK asepresident

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: