Tiitlikaitsja Bigbank Tartu edenes Aadu Luukase karikavõistlustel poolfinaali

Täna selgus Aadu Luukase karikavõistluste viimane poolfinalist, kui tiitlikaitsja Bigbank Tartu oli veerandfinaali kordusmängus 3:0 (25:19, 25:21, 25:10) parem esiliigameeskonnast LotusTimber/Neemecost.

Ka avakohtumise oli Tartu võitnud 3:0. Võitjameeskonna peatreener Alar Rikberg andis täna rohkem mänguaega ka vahetusmeestele,  Tartu resultatiivseimana panustas Hergo Hansman 12 punkti (+5), 11 silma (+5) lisas Siim Tammearu ja 7 punkti (+5) Kevin Soo. Bigbanki vastuvõtt oli 43%, rünnakuid lahendati 56-protsendiliselt, blokipunkte saadi 8 ja servil löödi 4 ässa ja eksiti 13 pallingul.

LotusTimber/Neemeco edukaim oli 10 punktiga (+4) Aleksei Povjakel, 8 punkti (+0) lisas Madis Parrol. Neemeco vastuvõtt oli 42%, rünnak 34%, blokipunkte saadi 4, servipunkte 2 (eksiti 15 servil).

Poolfinaalis kohtub Bigbank TalTechiga, teises poolfinaalpaaris on vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn.

Karikafinaal toimub nii naistele kui meestele 22. detsembril meestest kõrgema asetusega (2018/2019 EMV) finalisti kodusaalis, saali puudusel või muul põhjusel loobumisel teise asetusega võistkonna kodusaalis.

Vaata ajakava ja tulemusi.

Ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK  –  Tallinna Ülikool, edasi pääses Saaremaa VK
11.10 kell 17.00 Kuressaare SH 3:0 (25:14, 25:16, 25:9)
28.10 kell 20.00 Tallinna Ülikooli SH 0:3 (19:25, 12:25, 24:26)

Selver Tallinn  –  Pärnu VK, edasi pääses Selver Tallinn
08.10 kell 19.00 Pärnu SH 1:3 (22:25, 25:16, 22:25, 23:25)
24.10 kell 17.00 Audentese SH 3:1 (25:19, 25:27, 25:18, 25:18), kuldne geim 15:9