Tartu Ülikool/Bigbank lülitas tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse`i konkurentsist

Naiste Eesti karikavõistlustel selgus täna kolmas poolfinalist, kui kahemängulises veerandfinaalseerias läksid teistkordselt vastamisi Tartu Ülikool/Bigbank ja tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse. Sarnaselt avamängule jõudis võiduni Tartu esindus.

Kui eile toimunud avakohtumises olid Tartu naiskonna võidunumbrid 3:0 (11, 14, 15), siis täna võeti kodusaalis 3:0 (16, 16, 13) võit. Nelja ässpallinguga säranud Renate Pikk kogus üleplatsimängijana 13, Kerttu Lääne 10 ja Annabel Huik samuti 10 punkti. Sarnaselt eilsele oli TalTechi resultatiivseim Dzintra Lember, kes tänase kohtumise lõpetas kaheksa punktiga.

Pallingu vastuvõtul kindlalt tegutsenud koduvõistkond näitas 66-protsendilist täpsust ja lahendas rünnakuid 36-protsendiliselt, külaliste vastuvõtt oli 45% ja rünnak 21%. Blokis jäid võitjad peale viie (8-3) ja pallingul seitsme (7-0) punktiga. Mängu kordus on nähtav  SIIN.

Poolfinaalis kohtub Tartu Ülikool/Bigbank Barrus/Võru Võrkpalliklubiga, teisel tabelipoolel on poolfinaali jõudnud Rae Spordikool/VIASTON. Seega katkes TalTechi ilus seeria, kui alates 2012. aastast on igal korral karikavõistlustel vähemalt poolfinaali jõutud.

Neljanda poolfinalisti selgitavad pühapäeval kell 13 Audentese spordihoones Audentese SG/Noortekoondis ja Gerardo`s Toys/Neemeco, otseülekanne on nähtav SIIN. Avamängus jäi 3:2 tulemusega peale Audentese SG/Noortekoondis. Gerardo`s Toys/Neemeco vajab poolfinaali pääsemiseks 3:0 või 3:1 võitu, 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused viivad nelja parema hulka Audentese SG/Noortekoondise.

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN.