Tartu Ülikool/Bigbank liikus kindla võiduga veerandfinaali

Naiste karikavõistlustel selgus eelviimane veerandfinalist, kelleks on Tartu Ülikool/Bigbank. Veerandfinaalis kohtuvad tartlannad tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse`iga.

Tartus toimunud eelringi korduskohtumine Tartu Ülikool/Bigbanki ja Tallinna Ülikool/Kikase vahel kujunes oodatust ühepoolsemaks, kui võõrustajad loovutasid geimides vaid 13, 17 ja 18 punkti. Seeria avamäng oli lõppenud tartlannade napi 3:2 paremusega.

Koduvõistkonna võitu andis suurima panuse Ingrid Kiisk, kes tõi 17 (+11) punkti. Eliise Hollas assisteeris 12 (+12) punktiga. Külaliste poolel kogus enim punkte Ave Kuusk, kes lõpetas mängu 8 punktiga. Tartlannad olid selgelt paremad rünnakul ja blokis, kui punktiks löödi 38% tõstetest ja koguti 12 blokipunkti. Külaliste samad näitajad olid 25% ja 4. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Tartu esindus läheb veerandfinaalis kokku tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse`iga. Viimane veerandfinalist selgub 14. oktoobril kell 19.15 Tallinna 32. Keskkoolis algavas mängus, kui eelringi korduskohtumises lähevad vastamisi esiliigas osalevad Sparta ja Gerardo’s Toys/Neemeco. Avamängu võitis 3:2 tulemusega Gerardo`s Toys/Neemeco.

Live-skoor ja tulemused on nähtavad SIIN.