Tartu meistriteks tulid Kangro ja Pähn ning Pikk ja Kure-Pohhomov

Esmaspäeval toimusid Tartu meistrivõistlused meestele ja kolmapäeval naistele, kui meeskondi võistles neli ja naiskondi kuus. 

Kauaoodatud vihmasadu räsis tublisti meeste osalejate arvu. Vihmase ilmaga tuli võistlema neli meeskonda, kes kõik mängisid omavahel läbi. Kõik mängud võitnud Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro krooniti teist aastat järjest Tartu meistriteks. Kahe võiduga tulid teisele kohale vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet, ühe võidu saanud Henry Maask ja Aleks Mõttus olid kolmandad.

Naiste Tartu lahtistele meistrivõistlustele tuli mõõtu võtma kuus võistkonda. Paarid loositi kahte kolmesesse alagruppi, kust medalitele pääsesid mängima mõlema alagrupi kaks paremat. Viienda koha heitluses jäid peale SK Duo noored Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson, pronksimängu võitsid Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne. Finaalmängus olid kindlamad Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, teise koha saavutasid Kadri Leiten ja Reet Alas.

Rannakeskuse võrkpallisuve Tartus lõpetab järgmisel nädalal toimuv kolmikute vaheline turniir. Meeste 3vs3 Tartu maakonna lahtised meistrivõistlused toimuvad 9. augustil, naiste turniir on kavas 11. augustil. Mõlemal võistluspäeval on algus kell 16. Registreerimine ja täpsem info on leitav Rannakeskuse kodulehel SIIN.

Naiste lõppjärjestus:

1. Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov

2. Kadri Leiten ja Reet Alas

3. Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne

4. Helerin Hansman ja Lill Kandimaa

5. Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson

6. Mari-Liis Tasa ja Annabel Huik

 

Meeste lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

2. Reimo Alas – Tõnu Leemet

3. Henry Maask – Aleks Mõttus

4. Martin Loimet – Mihkel Luidalepp

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: