Tartu Bigbank on Aadu Luukase karikavõistluste esimene poolfinalist

Täna sai selgeks Aadu Luukase karikavõistluste esimene poolfinalist, kui tiitlikaitsja Tartu Bigbank sai teistkordselt 3:0 (25/13 25/13 25/16) jagu esiliigaklubist Eesti Maaülikool/Structura. 

Bigbank läheb poolfinaalis vastamisi Võru Barrus VK või Viljandi Võrkpalliklubiga, kes peavad oma veerandfinaali avamängu reedel, 4. novembril kell 19.30 ja kordusmängu 17. novembril Võrus.

Mitmele põhimehele puhkust andnud Alar Rikbergi juhendatava Tartu meeskonna resultatiivseimateks tõusid täna võrdselt 12 punktiga Martin Elias Tamm (+9) ja Tamur Viidalepp (+8), Kristjan Unt lisas 9 (+4) ja Siim Päid 8 punkti (+7). Tartu vastuvõtt oli 51%, rünnak 61%, blokist saadi 15 ja servilt 5 punkti (9 viga).

EMÜ/Structura edukaim oli 7 punktiga (-1) Markkus Koddala, 5 punkti (+2) lisas Rauno Kink. Vastuvõtt oli 45% ja rünnakuid lahendati vaid 26-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 2 ja servipunkte 4 (6 viga).

Vaata tulemusi ja ajakava. 

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga) 2:0

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: