Tartu Bigbank karikavõistluste avamängus AB Premium/Rae vallale võimalust ei andnud

Täna pidasid esimese kohtumise Aadu Luukase karikavõistlustel Tartu Bigbank ja esiliigaklubi AB Premium/Rae vald. Avamängu kallutas tulemusega 3:0 (25:22, 25:16, 25:22) enda kasuks Tartu.

Nii nagu Tartu meeskonna peatreener Alar Rikberg enne mängu ütles, andis ta mitmele põhimehele täna puhkust, ent mitte kõigile. Võitjate resultatiivsemaks kerkis kahe geimiga 13 punktini (+10) jõudnud Valentin Kordas, 9 punkti (+6) lisas samuti kaks geimi mänginud Martti Juhkami ja 8 punkti (+5) panustas sama ajaga vigastusest taastunud Taavet Leppik.

Vigastuste tõttu samuti mitme põhimeheta mänginud AB Premium/Rae valla edukaim oli rünnakul 11 punktiga (-2) Karlis Klaar, 8 punkti (+1) lisas Veiko Raaman ja võrdselt 7 silma (-2) panustasid mängiv peatreener Andris Õunpuu ja Kaupo Kivisild (+5).

Bigbanki vastuvõtt oli 49%, Rae vallal 52%, rünnakuid lahendas paremini Bigbank (57% vs 38%. Blokist said tartlased 7 ja esiliigaklubi 4 punkti, servil lõid mõlemad meeskonnad 7 ässa.

Korduskohtumine toimub 24. oktoobril kell 14.00 Tartu Ülikooli spordihoones.

Edasipääseja selgitatakse kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.