Tariston Cupil murdsid mitu üllatajat end poolfinaali, otsepilti näitab Postimees

Paides kulmineerub käesoleval nädalavahetusel Kiirkasiino rannavolle suvetuur, kui Tariston Cupil selguvad nii etapi kui kogu võistlussarja parimad. Nelja parima paari sekka jõudsid Gerli Gull – Mari Loorman, Lidia Lellsaar – Marta Nelis, Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen, Elina Lebedeva – Salme Adeele Hollas ning Mihkel Nuut – Karl Maidle, Kaarel Pomerants – Kaspar Pomerants, Siim Rantanen – Sander Talistu ja Urmas Piik – Siim Ennemuist.

Pühapäevaseid kohtumisi näeb Postimehe portaalist.

Alagrupi esikohtadega jõudsid otse veerandfinaali Liisa Põldma – Karlotta Kattai, Gerli Gull – Mari Loorman, Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen ning Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste. Kaheksandikfinaali näol läbisid vaheringi edukalt Lidia Lellsaar – Marta Nelis, Annemar Neiland – Merike Errit, Marie Pohlak – Juudit Kure-Pohhomov ja Elina Lebedeva – Salme Adeele Hollas.

Pühapäevasesse võistluspäeva jõudsid kindlalt ka möödunud nädalavahetusel Kakumäel esinelikusse kuulunud Jürgenson – Kuivonen ja Gull – Loorman, kes alistasid 2:0 vastavalt Pohlak – Kure-Pohhomovi ja Neiland – Erriti. Üllatusi pakkusid aga kaks ülejäänud veerandfinaali, kus Lebedeva – Hollas lülitasid 2:0 võiduga konkurentsist Kuuse – Maiste ning sarnaselt Lebedevale ja Hollasele jõudsid Kiirkasiino suvetuuril esmakordselt nelja parema sekka ka Lellsaar – Nelis, kes alistasid pingelises lahingus 2:1 Põldma ja Kattai.

Vaata kõiki naiste tulemusi.

Meeste seas teenisid alagrupi võiduga koha veerandfinaalis Kiirkasiino suvetuuri üldliidrid Urmas Piik – Siim Ennemuist, lisaks neile ka Mihkel Nuut – Karl Maidle, Kaarel Pomerants – Kaspar Pomerants ja Siim Rantanen – Sander Talistu. Kaheksandikfinaali läbisid võidukalt Valdis Stalidzans – Armands Putnis, Aaron Oliver Aaviste – Raul Liinev, Ragnar Pähn – Kunnar Kangro ja Jan Stog – Aleksei Povjakel.

Veerandfinaalis alistasid Nuut ja Maidle tasavägises mängus tulemusega 2:1 Aaviste – Liinevi, sama skooriga võitsid ka vennad Pomerantsid Pähna ja Kangrot. Kui Piik ja Ennemuist võitsid Stalidzansi ja Putnist veerandfinaalis kindlalt, siis sel suvel teistkordselt end finaalpäeva murdnud Rantanen ja Talistu vajasid Stogi ja Povjakeli alistamiseks kolme geimi.

Vaata kõiki meeste tulemusi.

Pühapäeva ajakava Paide Keskväljakul:

10.00 Gerli Gull / Mari Loorman – Lidia Lellsaar / Marta Nelis

10.45 Liisa-Lotta Jürgenson / Eva Liisa Kuivonen – Elina Lebedeva / Salme Adeele Hollas

11.30 Urmas Piik / Siim Ennemuist – Mihkel Nuut / Karl Maidle

12.15 Kaarel Pomerants / Kaspar Pomerants – Siim Rantanen / Sander Talistu

13.00 naiste pronksimäng

14.00 meeste pronksimäng

15.00 naiste finaal

16.00 meeste finaal

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: