Tammearu ja Juhkami jätkavad CEV Cupi veerandfinaalides nagu ka Treial ja Vanker

Kolmapäeval peeti Euroopa klubisarjades mitmeid mänge, kus osalisteks ka eestlased.

Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseiki Greenyard pääses CEV Cupil veerandfinaali. Play-offi avaringi avamängus oli Maaseik Ceske Budejovice vastu saanud 3:1 võidu, eile sai eestlaste tööandja 0:3 (25:27, 21:25, 16:25) kaotuse ja nii otsustas edasipääseja kuldne geim. Selle võitis 15:9 Maaseik, tagades seega koha veerandfinaalis.

Treial panustas võitjate ridades 8 punkti (+8), Vanker juhtis Maaseiki rünnakuid ja panustas ka 2 punkti (+2).

Veerandfinaalis on Maaseiki vastaseks teine Belgia klubi Roeselare Knack, kus mängib Märt Tammearu. Roeselare mängis seni Meistrite liigas, ent pidi seal viimases alagrupikohtumises tunnistama Lube Civitanova 3:2 (25-23, 26-28, 23-25, 25-17, 15-9) paremust ning play-offi napilt ei pääsenud. Tammearu arvele kogunes eile 15 punkti (+10).

Roeselare sai C-alagrupis kolmanda koha.

Samuti Meistrite liigas D-alagrupis kaasa teinud Martti Juhkami ja CEZ Karlovarsko lõpetasid alagrupiturniiri kolmandana ja jätkavad samuti CEV Cupil. Viimati alistati 3:0 (26:24, 25:20, 25:17) Belgia klubi Menen, Juhkami sekkus hetkeks ja skoori ei teinud.

Karlovarsko veerandfinaali vastaseks on kas Belchatowi Skra või Istanbuli Galatasaray. Avamängu võitis 3:1 Belchatow.