TalTech/Tradehouse võttis kolmanda 3:2 võidu

Naiste Meistriliigas parandas tabeliseisu tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse, kes saavutas kolme kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

Tartus peetud kohtumises jäi koduvõistkond TBD-Biodiscovery Tartu kolme geimi järel kaotusseisu, kuid suutis neljanda geimi võiduga mängu viiendasse geimi viia. Otsustavas geimis oli 15:9 tulemusega parem TalTech/Tradehouse, kellele läks kirja 3:2 (25:15, 17:25, 25:15, 22:25, 15:9) võit.

Dzintra Lember tõi võitjatele 20, Liisel Nelis 17, kuus serviässa löönud Eliisa Peit 15 ja Ethel Uibo 12 punkti. Kaotajate ridades oli resultatiivseim Lisette Pihor, kes kogus 15 punkti. Lilia Malkov assisteeris 14 ja Helerin Hansman 11 punktiga. Kohtumise kordus on nähtav SIIN.

Kuuest mängust kolmanda 3:2 võidu võtnud TalTech/Tradehouse tõusis kuue punktiga seitsmendalt kohalt viiendaks, ühe võidu kõrvale seitsmenda kaotuse saanud TBD-Biodiscovery Tartu langes samade punktide juures koha võrra seitsmendaks. 21. detsembril kell 19.30 võõrustab ainsana võiduta jätkav Viljandi Metall turniiritabeli kolmandat BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.