TalTech/Nordaid võttis Tartu Ülikool/Bigbankilt põhiturniiri esimese ringi kaotuse eest revanši

Naiste Meistriliiga põhiturniiril eile 2:3 kaotusega leppinud tiitilikaitsja TalTech/Nordaid naases võitude teele, saavutades kodusaalis kolm võidupunkti. 

Kodupubliku ees mänginud TalTech/Nordaid kaotas Tartu Ülikool/Bigbankile tasavägise teise geimi, kuid ülejäänud kolmes oldi tartlannadest paremad ja võeti 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:16) mänguvõit. Seega võttis TalTech revanši, kui põhiturniiri esimeses ringis jäädi Tartu naiskonna vastu geimivõiduta.

Hooaja isiklikule rekordile punktiga alla jäänud Dzintra Lember panustas võitu 17, Anu Talvar ja Sigrit Tänav 13, Maren Mõrd 11 ning Sirli Tänav 9 punkti. Külaliste resultatiivseimaks tõusis 18 punkti kogunud Annabel Huik. Ingris Suvi lisas 13, Liisa Põldma 9 ja Lill Kandimaa 8 punkti.

Blokipunkte märgiti mõlemale võistkonnale üheksa. Rünnakul olid edukamad võitjad, realiseerides 39-protsenti sooritustest. Tartlannade rünnakuefektiivsus oli 35%. Mängu kordus asub siin.

Teisel kohal jätkaval Tartu Ülikool/Bigbankil on kirjas 28 ja kolmandat kohta hoidval TalTech/Nordaidil 22 punkti. Teoreetiliselt võib TalTech viimaste mängudega Tartu naiskonnast mööda tõusta, kuid selleks vajatakse maksimaalset kuut punkti ja Tartu Ülikool/Bigbanki 0:3 või 1:3 kaotust TBD Pharmatech/Kastrele.

Teisipäeval kell 19.45 mängib TalTech Viljandi Spordihoones viiendal kohal asuva Viljandi Metalliga.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ja turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja:
Liigade nimitoetaja:
Suursponsorid:
Sponsorid:
Toetajad ja partnerid: