TalTech ja Selver Tallinn võõrustavad Credit24 Meistriliigas Jekabpilsi Lušit

Sel nädalal peetakse Credit24 Meistriliigas kaks kohtumist, kui Jekabpilsi Luši sõidab külla TalTechile ja Selver Tallinnale. Mõlemad mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel.

Liigatabelis hoiab Jekabpils 18 punktiga kolmandat kohta, Selver on 13 punktiga kuues ja TalTech neist koha võrra tagapool, punkte on neil koos 7. Läti klubil on peetud üheksa mängu, TalTechil ja Selveril seitse.

Vaata detailset tabeliseisu.

TalTechi ja Jekabpilsi mäng algab laupäeval kell 18.00, Selver kohtub lätlastega pühapäeval kell 17.00.  Sel hooajal pole Jekabpilsiga kohtunud kumbki Eesti klubi.

TalTech suutis Aadu Luukase karikavõistlustel tiitlikaitsja Bigbank Tartu vastu avamängu küll 3:1 võita, kuid kordusmängu 0:3 kaotada ning langes lõpuks kuldse geimiga konkurentsist.

Selver on viimastel nädalatel olnud väga heas hoos, liigamängus saadi viimati 3:1 jagu Pärnu Võrkpalliklubist, karikavõistlustel lülitati poolfinaalis konkurentsist Saaremaa Võrkpalliklubi.

Selveri peatreener Rainer Vassiljev ütles, et meeskond treenib hetkel juba ka 22. detsembril toimuvale karikafinaalile mõeldes. “Oleme kindlasti üldises pildis positiivses meeleolus. Üldine fookus on suunatud karikafinaalile ja oleme seetõttu ka treeningplaane vastavalt kohandanud. Oleme pärast tihedat mängugraafikut nüüd saanud rohkem jõusaalis tööd teha, mis on mängijatele ülivajalik. Jekabpilsi ja järgmisel nädalal TalTechi mäng on mõneti ka karikafinaaliks ettevalmistus,” rääkis juhendaja.

“Jekabpils on aastaid Lätis olnud üheks tugevamaks jõuks, teevad oma asja üsna professionaalselt. Nad on alati olnud emotsionaalne noortest koosnev võistkond, kes nüüdseks on kaua kokku mänginud ja kogemust juurde saanud,” sõnas Vassiljev järgmise vastase kohta.

Credit24 Meistriliiga mängud 12.-13. detsembril:

12.12 kell 18.00 (TalTechi SH) TalTech – SK Jēkabpils Lūši LIVE-SKOOR

13.12 kell 17.00 (Audentese SH) Selver Tallinn – SK Jēkabpils Lūši LIVE-SKOOR

Saali lubatakse koos korraldajate (sh turvateenuse pakkujad), osalejate, osalejate taustajõudude ja pealtvaatajatega kuni 250 inimest, seejuures ei tohi inimeste arv ületada 50% täituvust ning tagatud peab olema inimeste hajutatus. Pealtvaatajad peavad kandma maski, tagatud peab olema desinfitseerimisvahendite olemasolu.

Pileteid saab osta Piletikeskusest.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: