TalTech ja Audentese SG/Noortekoondis mängivad lätlannadega, Võru ja Tartu kohtuvad omavahel

Nädalavahetusel toimub Optibet naiste Balti liigas kokku üheksa mängu, kui laupäeval on kavas viis ja pühapäeval neli kohtumist. Üheksast mängust viis peetakse Eestis. 

Laupäeval kell 13 üritab kodusaalis mängiv Barrus/Võru Võrkpalliklubi võtta Tartu Ülikool/Bigbankilt revanši, kui põhiturniiri esimeses ringis saavutas omavahelises kohtumises 3:0 võidu Tartu naiskond. Tartlannad lähevad nädalavahetusele vastu turniiritabeli seitsmendalt ja võrulannad üheksandalt kohalt. Kohtumise otseülekanne on nähtav sport.postimees.ee portaalis.

Kell 17 pannakse pall mängu Audentese spordihoones, kus kaheksandat kohta hoidva Audentese SG/Noortekoondise vastaseks on kolm kohta kõrgemal paiknev VK Jelgava. Kell 19 võõrustab tabelijuht TalTech/Tradehouse viimasel kohal asuvat SUFA klubs/DUd. Esimeses ringis võitis omavahelises vastasseisu Jelgava 3:0 tulemusega Audentese SG/Noortekoondise ja TalTech/Tradehouse 3:1 SUFA klubs/DU. Audentese spordihoones toimuv mäng on nähtav siin ja TalTechi spordihoones toimuv kohtumine siin.

Pühapäeval kell 13 kohtub Audentese SG/Noortekoondis kodusaalis SUFA klubs/DUga ja kell 14 TalTech/Tradehouse VK Jelgavaga. Mängudele saab otseülekande vahendusel kaasa elada siin (Audentes SG/NK ja SUFA klubs/DU) ja siin (TalTech/Tradehouse ja VK Jelgava).

 

Optibet naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: