Tallinna Ülikool/Kikas debütandile võimalust ei jätnud

Naiste Meistriliigas läksid pühapäeval vastamisi Tallinna Ülikool/Kikas ja tänavu meistrivõistlustega liitunud Rae Spordikool/Viaston, kes selgitasid võitja kolme geimiga. 

Koduväljakueelise edukalt ära kasutanud Tallinna Ülikool/Kikas tüüris mängu võidusadamasse veidi enam kui tunniga, jäädes peale 3:0 (8, 20, 18) tulemusega. Kätriin Põld tõi võitjatele 14 (+11), Raili Kont-Kontson 12 ja Maren Mõrd 10 punkti. Kaotajate poolel osutus resultatiivseimaks Maria Säästla, kes lõpetas kohtumise 8 punktiga.

Kui pallingu vastuvõtul olid võistkonnad sisuliselt võrdsed (Tallinna Ülikool/Kikas 39% ja Rae Spordikool/Viaston 37%), siis rünnakul oli võitjate paremus mäekõrgune – võõrustajad lahendasid rünnakuid 51-protsendiliselt ja külalised 23-protsendiliselt. Blokipunkte märgiti võitjate arvele kaksteist ja kaotajatele neli.

Kahe päeva jooksul teise kindla võidu võtnud ja kaheksa punkti kogunud Tallinna Ülikool/Kikas tõusis turniiritabelis ühe koha võrra teiseks, möödudes Audentese SG /Noortekoondisest. Kahe kaotusega alustanud Rae Spordikool/Viaston on seitsmes.

27. oktoobril kell 18.30 võõrustab neljandal real paiknev Barrus/Võru Võrkpalliklubi lähimat jälitajat TBD-Biodiscovery Tartut.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: