Tabelijuhina jätkav TalTech/Tradehouse sai hooaja esimese kaotuse

Reedel oli Optibet naiste Balti liigas võistlustules tabelijuht TalTech/Tradehouse, kes kohtus võõrsil Riia Võrkpallikool/LUga. 

Hooaja esimese kaotuse saanud TalTech lätlannade vastu geimivõiduni ei jõudnud, kui avageimis koguti 24, teises 22 ja kolmandas 18 punkti, mis tähendas Riia esinduse 3:0 (26:24, 25:22, 25:18) võitu. Kui avageimis oli TalTechi rünnakuefektiivsus 38% ja teises 32%, siis kolmandas vaid 15%, mis mängu kokkuvõttes tähendas 28-protsendilist efektiivsust. Läti võistkond lahendas rünnakuid 38-protsendiliselt. Võitjad olid selgelt paremad ka blokis, kus koguti kümme punkti. Kaotajad teenisid blokis kolm punkti.

Seega võttis Riia võistkond revanši, kui põhiturniiri esimeses ringis jäi omavahelises kohtumises 3:1 tulemusega peale TalTech. Külaliste ridades keegi täna kahekohalise resultaadini ei jõudnud, parimana kogus Kätriin Põld kaheksa (+5) punkti. Kaheksa punkti tõi ka Milja Raitis, kuid soomlanna kasutegur oli 0.

Laupäeval kell 13 on Läti miniturneed jätkava tabelijuhi vastaseks viis kohta madalamal paiknev RSU/MSG. Kaheksandat kohta hoidev Audentese SG/Noortekoondis kohtub kell 18 võõrsil Riia Võrkpallikool/LUga. Põhiturniiri esimeses ringis oli TalTech laupäevasest vastasest parem 3:0 tulemusega, Audentese SG/Noortekoondis pidi Riia Võrkpallikool/LU vastu leppima 1:3 kaotusega.

Pühapäeval kell 11 läheb Audentese SG/Noortekoondis vastamisi kodusaalis mängiva RSU/MSGiga. Esimene omavaheline kohtumine kujunes viiegeimiliseks, kui 3:2 võidu võttis koduväljakul mänginud Audentese SG/Noortekoondis.

 

Optibet naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: