Swedbanki karikavõistlused lõpevad Tallinnas

Neljapäeval tehakse Tallinnas Pirita rannas algust Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste viienda etapiga, mis on ühtlasi selle hooaja viimane. 

Neljapäeval mängib Pirital U20, reedel U18, laupäeval U16 ja pühapäeval U14 vanuseklass. U20 vanuseklassi noormeeste arvestuses hoiavad enne viimast etappi esikohta Joosep Põldma ja Meris Pärna ning neidude arvestuses Elina Lebedeva ja Salme Adeele Hollas. U18 vanuseklassis on esikohal Markus Andreas Tamm ja Martin Elias Tamm ning nelja etapivõiduga üldvõidu kindlustaud Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson.

Neli etapivõitu on koos ka U16 vanuseklassi parimatel Paul Mihkel Maasalul ja Sten-Markus Taasvälil, sama vanade tütarlaste arvestuses on hetkeseis väga põnev – Anni Põldma ja Liisa Põldma ning Freia Liisa Palk ja Roosi Brigita Toom on seniste turniiridega kogunud võrdselt 68 punkti. Kõige nooremate ehk U14 vanuseklassis on kõik etapid võitnud Daniil Verhogljad ja Andres Jefanov, tüdrukute üldvõidu on enne viimast etappi taganud Marta-Mia Ploomipuu ja Hannemai Hanimägi.

Ühtlasi selguvad Pirital selle suve viimased Swedbanki loosipallide võitjad, kui igas vanuseklassis loositakse kõikide osalejate vahel välja üks pall. Viimasele etapile saab registreeruda SIIN, paremusjärjestused on nähtavad SIIN .

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: