Suvevolle avalöök antakse 2. juunil, etapid toimuvad 17 väljakul üle Eesti

Suvine rannavõrkpalli hooaeg on aina suuremat hoogu sisse saamas ja juuni alguses antakse avalöök ka traditsioonilisele Suvevollele, kus eelmisel aastal osales üle 1200 mängija.

Suvevolle raames toimuvad üle Eesti 17 erinevas võistluspaigas rannavõrkpalli teisipäevakud. Esimene etapp peetakse 2. juunil algusega kell 18.00.

Tänu Nivea, VikingLine´i ja TartuMilli toetusele teoks saavad Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval (v.a 23.06) algusega 18:00 ja seda olenemata ilmast.

Eelregistreerida saab aadressil volley.ee/suvevolle võistluspäeval kuni 12:00ni, mängupaigas saab ennast kirja panna 17:45ni. Eelregistreerunutele on osalustasu 4 eurot, võistluspaigas 5 eurot.

Juba eelmisest aastast tuttavad 17 võistluspaika on Tallinn (Pirita), Paide, Tartu (AleCoq Spordimaja kõrval asuv Rannakeskus), Võru, Jõhvi, Kohila, Hiiumaa (ringi rändav), Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla (Lääne-Nigula vallamaja platsid – Tallinna mnt. 6), Põlva, Pärnu (Aloha Surfiklubi), Rakvere, Tõrva (ainult neli esimest etappi), Kuressaare ja Viljandi.

Võistkonnad moodustatakse igal turniiril kohapeal vastavalt reitingutabelile ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Mängitakse saalivõrkpalli reeglite järgi.

Sel hooajal pööratakse erilist tähelepanu hügieenile. Haigusetunnustega inimesi mängima ei lubata. Maksimaalselt võib ühel etapil osaleda kuni 100 inimest (koos korraldajatega) ning pealtvaatajad ei ole lubatud. 

Kõigi vähemalt 4 etapil osalenute vahel loositakse välja uhke peaauhind!

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: