Selveril kulus veerandfinaali avamängus TalTechist jagu saamiseks viis geimi

Täna peeti esimene kohtumine Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseerias, kus on vastamisi Selver Tallinn ja TalTech. Avamängus läks võitja selgitamiseks tarvis viit geimi ja lõpuks suutis 3:2 (25:21, 21:25, 21:25, 25:21, 15:10) paremuse maksma panna võõrsil mänginud Selver.

Selveri meeskonna rünnakuid vedasid Kristo Kollo (17 punkti, +8), Renee Teppan (16 punkti, +3) ja Andrus Raadik (13 punkti, +2). 4 blokki kirja saanud tempomees Marx Aru lisas 10 silma (+9). Rainer Vassiljevi juhendatava Selveri vastuvõtt oli 62%, rünnakuid lahendati 48-protsendiliselt, blokiga teeniti kokku 11 ja serviga 4 punkti (eksiti 23 servil).

Ilma oma põhisidemängija Aleksander Eermata tegutsenud TalTechi mängu juhtis Markus Maila, kes lisaks mängu juhtimisele tõi ka 5 punkti. TalTechi ridades säras rünnakul enim diagonaalründaja Valentin Kordas, kes tõi 27 punkti (+13), nii Rasmus Meius kui Tamur Viidalepp lisasid kumbki 11 punkti (-1 ja +3). Peatreener Janis Sirelpuu meeskonna vastuvõtt oli 43%, rünnak 47%, blokst saadi 6 punkti ja servil löödi 7 ässa ning eksiti 25 pallingul.

Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub laupäeval kell 17.00 ning vajadusel kolmas mäng pühapäeval kell 18.00.