Selver Tallinn Spordikool üllatas tiitlikaitsjat

Selver Tallinn Spordikool serveeris meeste esiliigas üllatuse, kui võõrsil mängiti üle tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi.

Kodusaalis mänginud Viljandi kaotas nii tasavägise esimese kui teise geimi, misjärel vähendati kolmanda geimi võiduga kaotusseis minimaalseks. Neljandas geimis kordus kahe esimese geimi stsenaarium, kui Selver kallutas tasavägise geimi enda kasuks ja võttis 3:1 (25:23, 26:24, 19:25, 25:23) mänguvõidu. Põhiturniiri esimese ringi omavahelises kohtumises saavutas 3:2 võidu Viljandi esindus. AB Premium/Rae vald kaotas kodusaalis 0:3 (18:25, 23:25, 22:25) tulemusega EMÜ/Structurale ja Põltsamaa Võrkpalliklubi võidetud avageimi järel 1:3 (25:22, 20:25, 27:29, 21:25) Danpower/Võru Võrkpalliklubile.

Ainsana kaotuseta püsiv Tallinna Ülikool võitis koduseinte toetusel 3:0 (25:17, 28:26, 25:23) Audentese SG/Noortekoondise, turniiritabeli teine võistkond BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:1 (25:9, 22:25, 25:14, 25:21) EstNor/Kiili ja kaheteistkümnendalt kohalt kümnendaks tõusnud IMsport/Türi 3:0 (25:20, 25:23, 25:14) Bigbank/Kambja. Tallinna Ülikooli spordisaalis toimunud mängu kordust saab vaadata siin.

Tallinna Ülikoolil on parimana koos 47 punkti. BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb teisena 41, Viljandi Võrkpalliklubi kolmandana 36 ja Danpower/Võru Võrkpalliklubi neljandana 29 punktiga. Viiendal real paiknev EMÜ/Structura on noppinud 26 punkti. Meeste esiliigas jagatakse taaskord punkte järgmisel nädalavahetusel.