Sel nädalavahetusel Kiirkasiino rannavolle suvetuuri neljas etapp – Mati Vetevoolu mälestusturniir

Mehi on registreerunud 27 paari, naiste paare on seekord võistlemas 19 ja nii meestel kui naistel algab turniir reedel kvalifikatsioonimängudega. Laupäeval peetakse alagrupimängud ja veerandfinaalid, pühapäeval poolfinaalid ja medalimängud, laupäeval ja pühapäeval algab võistluspäev kell 10.00. Pühapäevastest kohtumistest näeb otsepilti Postimehe vahendusel.

Vaata kõiki osalejaid. 

Meeste turniiril on osalejate hulgas palju nimekaid rannavõrkpallureid. Suurimateks favoriitideks võib pidada hooaja kõige esimese etapi võitnud ja korra 2. koha ning korra 4. koha võitnud paari Urmas PiikSiim Ennemuist, aga arvestades, et platsile tulevad erinevates kooslustes pea kõik mehed, kes osalevad Eesti koondise ridades 2.-7. augustini Austrias Viinis toimuval ajaloo esimesel rannavõrkpalli Rahvuste Karikal, siis võidupretendentide nimekiri on pikk. Rahvuste Karikale minevatest viiest mehest on Kloogarannas mängimas neli kolmes erinevas paaris: Kaur Erik KaisRasmus Meius, Mart Tiisaar koos Rein Tiisaarega ja Dmitri Korotkov Jaan Rebeliga. Rahvuste karikal treeneri kohustusi täitev Indrek Verro lööb seekord koos Raigo Pärsiga ise mängijana kaasa, kirsina tordil näeb platsil ka Eesti rannavõrkpallikoondise peatreenerit Rivo Vesikut, kelle paariline on Vahur Kets. Aga võidu eest lähevad kindlasti mängima ka vanameistrid Kaarel KaisArgo Arak või miks mitte kombinatsioon kogemus-noorus ehk Karl JaaniTimo Lõhmus.

Meeste kvalifikatsioon reedel:

18:00   Amor – Süld vs. Pikkpõld – Indus

18:00   Pärs – Verro vs. Luik – Luik

18:00   Jakunin – Krause vs. Stepanov – Arumeel

18:45   Leinart – Tänavots vs. Hiielaid – Riiner

18:45   Aaviste – Babinskyi vs. Vesik – Kets

18:45   Sorgin – Sergejev vs. Lääne – Meilus

19:30   Põldma – Kahu vs. 1. mängu võitja

19:30   Stalidzans – Putnis vs. 2. mängu võitja

19:30   Sõna – Ant vs. 3. mängu võitja

20:15   Saviauk – Povjakel vs. 4. mängu võitja

20:15   5. mängu võitja vs. 6. mängu võitja

Meeste mängude ajakava ja tulemused on leitavad SIIN

Naiste turniiril osalevad taaskord Kiirkasiino rannavolle suvetuuri kaks esimest etappi võitnud Heleene Hollas – Liisa Soomets. Meie naiste esipaar pidi algse plaani järgi võistlema 21.-24. juulini MK Challenge etapil Marokos, aga üle-euroopaliste lennundusporbleemide tõttu jäi seekord Aafrikasse sõitmata. Heleene ja Liisa suurimateks konkurentideks saab pidada seni kahel etapil pjedestaalile jõudnud paari Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste ja äsja Türgis U20 EM-il 4. koha saanud duot Eva Liisa Kuivonen – Liisa-Lotta Jürgenson.

Naiste kvalifikatsiooniturniir algab samuti reedel kell 18:00. Nende mängude täpne ajakava selgub sama päeva pealelõunal.

Naiste mängude ajakava ja tulemused on leitavad SIIN

Kiirkasiino rannavolle suvetuur 2022 on mängimata veel 4 etappi:

23.–24. juulil Kloogarannas Mati Vetevoolu mälestusturniir

30.–31. juulil – Haven Kakumäe Optibet rannaareenil CREDITEA/TERAS BEACH Cup

6.–7. augustil Paides TARISTON Cup

26.-28. augustil Pärnus Eesti meistrivõistlused

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: