Reedel toimuma pidanud TalTechi ja Pärnu VK kohtumine lükkub edasi

Täna kell 17.00 TalTechi spordihoones toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga kohtumine TalTechi ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel lükkub Pärnu meeskonda tabanud koroonaviiruse tõttu edasi.

Uus mänguaeg lepitakse kokku esimesel võimalusel.

Nii toimuvad sel nädalavahetusel kohtumised vaid Lätis. Laupäeval ja pühapäeval toimub kokku viis mängu, kui Eesti klubidest tulevad platsile Tartu Bigbank, Tallinna Selver ja TalTech.

TalTech peab seega oma nädala esimese mängu laupäeval kell 18.00, mil sõidetakse külla VK BIOLARS/Jelgava MSG meeskonnale (vaata live-skoori).

Laupäeval kell 18.00 kohtub liiderklubi Tartu Bigbank võõrsil Läti klubiga Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme (vaata live-skoori). Pühapäeval kell 16.00 mängivad Alar Rikbergi hoolealused SK Jēkabpilsi Lūšiga (vaata live-skoori).

Bigbankil on tabelis kirjas 37 punkti, Daugavpils on 9 punktiga eelviimasel kohal ja Jekabpils 13 punktiga seitsmes.

Alar Rikberg seadis meeskonnale nädalavahetuseks kaks eesmärki ja tõdes, et seis on üllatavalt hea. “Vorm ja tase viimati Pärnu vastu oli hea, isegi väga hea, olin üllatuud, et oleme nii heas seisus selliste trennide pealt. Lätis on kaks eesmärki – esimene on põhiturniiri võit ära kindlustada misiganes punktidega, teine on võimalikult paljudele meestele mänguaega anda. Päris täiskoosseisuga me Lätti ei lähe Mart (Naaber) saab alles karantiinist välja, Rait (Rikberg) jääb lihtsalt maha, et teda säästa pikast reisist,” sõnab Rikberg. Pärast seda nädalavahetust on liidermeeskonnal kaks nädalat pausi ja 13. veebruaril peetakse viimane põhiturniiri mäng Leedu esiklubi Gargždaiga.

Kaks kohtumist peab sel nädalal ka Tartu lähim jälitaja Tallinna Selver (24 punkti). Laupäeval kell 18.00 mängitakse Jekabpilsiga (vaata live-skoori) ning pühapäeval kell 18.00 on vastaseks Daugavpilsi klubi (vaata live-skoori).

Ka Selveri jaoks on pärast eelolevat nädalavahetust pidada vaid kohtumine Gargždaiga. Selveri juhendaja Andres Toobalil on samuti palju nuputamist, sest mängijad on kimpus erinevate muredega. “Read on hõredad, Lätti läheme kindlasti vähendatud koosseisuga, millisega täpselt, selgub jooksvalt. Hetkel on 9 meest, aga seal võib veel muutusi tulla. Eks ma jälgin ka tabeliseisu ja püüan mingitki strateegiat paika panna, teeme allesjäänud kolme mänguga, mida suudame, aga eks seis on keeruline,” kommenteeris Toobal.

Vaata tabeliseisu ja ajakava.

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: