Reaaluskontroll Lüütsepa jaoks: Barrus Võru kohtub esmakordselt Tartu Bigbankiga

Balti liiga nädala esimene kohtumine peetakse kolmapäeval kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones, kus Tartu Bigbank võtab vastu liiga liidri Barrus Võru Võrkpalliklubi. Mäng on otsepildis nähtav ka Postimehe vahendusel.

Lõuna-Eesti klubide käes on Balti liiga kaks kõrgemat kohta, Võru on 6 punktiga liidirkohal, tiitlit kaitsev Tartu 4 punktiga teine.

Võru meeskond on hooaega alustanud suurepäraselt, kirjas on 3:1 võit Pärnu Võrkpalliklubi üle ja 3:0 võit Selver/TalTechi üle. Tartu jäi avamängus 2:3 alla Selver/TalTechile, ent sai siis Pärnust jagu 3:0.

Vaata tulemusi ja tabeliseisu.

Homse mängu eel on tartlaste peatreener Alar Rikberg enesekindel, ent ootab rasket kohtumist. “Tunneme end piisavalt kindlalt, aga Võru on saanud väga hea stardi ja mind isegi veidi üllatanud, eriti arvestades, et üks põhimees (lätlasest diagonaal Edvarts Buivids-toim) pole veel rivis. Lihtne kindlasti ei ole, aga usun, et meil on piisavalt kvaliteeti, et võidule minna. Väikesed haigused kiusavad ja näis, kas keegi jääb eemale ka või mitte,” vaatas juhendaja homsele kohtumisele.

Võru meeskonna peatreener Oliver Lüütsepp ütles, et Tartu mäng on tema jaoks justkui reaalsuskontroll. “Arvan, et see mäng on meile reaalsuskontrolliks. Saan teada, kas me õnnestusime eelmisel nädalal lihtsalt väga hästi või ongi meie tase selline. Kui suudame seda taset hoida, tuleb tasavägine mäng. Aga kui mängime nii nagu avakohtumises Pärnuga, siis meil varianti ei teki. Tahaksin eelmise nädal saavutatud head emotsiooni homsesse edasi kanda,” sõnas Lüütsepp kolmapäevase kohtumise eel.

Järgmised mängud peetakse nädalavahetusel, mil Eesti klubidest saavad kodusaalis mängida Bigbank ja Barrus, Pärnu VK ja Selver/TalTech sõidavad külla lõunanaabritele.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: