Rannavolle Grand Prix´ avaetapil Tartus on kohal pea kogu Eesti paremik

Koduse rannavollehooaja Grand Prix sari saab avalöögi 4. juunil Tartu Rannakeskuses, kui toimub Jazz Pesulad Cup. Laupäeval peetakse esmalt kvalifikatsiooniturniir, seejärel tehakse algust põhiturniiriga ja pühapäeval selguvad parimad. Pühapäevastest olulisematest mängudest näeb otsepilti Postimehe vahendusel, pealtvaatajad pole mängudele veel lubatud.

Osalemas on mitmed Eesti paremad mängijad nii meeste kui naiste seas. Meespaare on registreerunud 25, naispaare 24.

Eesti esiduo üks liige Kusti Nõlvak osaleb seekord koos treener Indrek Verroga, Mart Tiisaar kaasa ei tee. Kohal on ka Eesti teine duo Timo Lõhmus – Dmitri Korotkov, samuti Urmas Piik – Sander Steinberg, noored Kaur Erik Kais – Rasmus Meius ning ning vanameistrid Argo Arak (mängib koos Andres Leismanniga) ja Kristjan Kais (mängib koos Rein Tiisaarega). Kõrgete kohtade nimel tahavad kindlasti kaasa rääkida ka Rauno Tamme – Kaspar Pomerants ja Siim Ennemuist – Kaarel Pomerants.

Üllatusvõimeliseks võib kindlasti pidada kahest Karlist moodustatud duot Karl Jaani – Karl Rinaldo. Neist esimene Karl on teatavasti väga kogenud rannavõrkpallur ja treener ning teine Karl võrkpalliportaali Võrkpall24 peatoimetaja ja armastatud kommentaator ning tubli harrastusvõrkpallur. Konkurentsi pakuvad eestlastele ka neli Läti paari.

Naistest on kohal kaks Eesti tugevamat duot Liisa Soomets – Heleene Hollas ja Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov. Neile pakuvad konkurentsi Marie Pohlak – Mari Loorman, Maret Kuuse – Merilyn Jõearu ja mitmed teised kodused konkurendid ning samuti paarid Lätist ja Leedust.

Vaata kõiki osalejaid.

Vaata tulemusi.

Erinevalt tavapärasest toimub Tartu etapp sel aastal täielikult Tartu Rannakeskuses (Ihaste tee 7). Et spordivõistlustel ei ole veel pealtvaatajad lubatud, siis pole Raekoja platsil võimalik etappi nii korraldada, et sinna pealtvaatajaid ei tekiks.

Igal etapil antakse välja ka MVP auhinnad nii meestele kui naistele. Teras Beach premeerib MVP auhinna võitjaid Teras Beachi väljakute krediidi ja särgi ning pusaga. Credit24 tunnustab parimaid 100 euroga.

Grand Prix 2021:

  • 4.-6. juuni Jazz Pesulad Cup, Tartu
  • 18.-20. juuni Optibet/Teras Beach Cup, Tallinn
  • 2.-4. juuli McDavid Cup, Pärnu
  • 16.-18. juuli Nokia Cup, Viljandi
  • 30. juuli-1. august M.V Wool Cup, Kloogaranna (Karikafinaal)
  • 13.-15. august Värska Vesi Cup, Paide (Eesti meistrivõistlused)
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: