Raigo Tatrik poolfinaalseeria eel: anname oma parima, et olla geimilõppudes mängus

Neljapäeval saab alguse naiste karikavõistluste teine poolfinaalseeria, kus kohtuvad Rae Spordikool/VIASTON ja Audentese SG/Noortekoondis. Tartu Ülikool/Bigbanki finaalivastane saab selgeks 15. detsembril. 

Rae Spordikool/VIASTONiga vastamisi minev Audentese SG/Noortekoondis on Balti liigas võitnud üheksast mängust viis ja Eesti meistrivõistlustel viiest kolm. Rae Spordikool/VIASTON on Meistriliigas seitsmest kohtumisest enda kasuks kallutanud kaks. Karikavõistluste veerandfinaalseerias mängis Audentese SG/Noortekoondis 3:2 ja 3:0 tulemusega üle esiliigas osaleva Gerardo`s Toys/Neemeco, Rae Spordikool/VIASTON võitis samade numbritega Viljandi Metalli. Oktoobri keskel peetud omavahelises mängus jäi peale Audentese SG /Noortekoondis, kes võttis võõrsil 3:0 (25:23, 25:17, 25:14) võidu. Nimetatud mängus lahendas Audentese SG /Noortekoondis rünnakuid koguni 59-protsendiliselt.

Rae Spordikool/VIASTONi peatreener Raigo Tatrik sõnas, et otsustavaks saab individuaalne meisterlikkus. “Kindlasti on selles paaris favoriit Audentes. Anname oma parima, et olla geimilõppudes mängus – siis võib juba kõike juhtuda. Vastaste nimekirjas on mitmeid mängijaid, kes on saanud nuusutada ka Eesti koondise õhku ja see on suur trump. Üritame ise välja tuua oma võistkonna trumbid ja peita oma nõrkusi. Midagi uut vastastel ja samuti meie võistkonnal ei ole, mängijad on läbi ja lõhki üksteistele tuttavad. Paljuski saab määravaks individuaalne meisterlikkus,” rääkis peatreener.

Rae Spordikool/VIASTON ja Audentese SG/Noortekoondis mängivad esimest korda 9. detsembril kell 19 Jüri Spordihoones, teistkordselt minnakse vastamisi 15. detsembril kell 19 Audentese Spordihoones. Seeria esimene mäng on otseülekandena nähtav SIIN ja teine SIIN. Esimeses poolfinaalpaaris kindlustas koha finaalis Tartu Ülikool/Bigbank.

Edasipääseja selgitamisel vaadatakse karikavõistlustel esmalt võitude ja seejärel punktide arvu (3:0 ja 3:1 edu annavad võitjale kolm punkti, 3:2 võitjale kaks ja kaotajale ühe). Kui võidud ja punktid on võrdsed, selgitab edasipääseja kuldne geim.

 

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN. 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: