Rahvaliigasse registreerumist pikendati

Tänavu alustab harrastusvõrkpalluritele mõeldud Rahvaliiga juba oma 20. hooajaga, kuhu saab ennast kirja panna kuni 3. oktoobri südaööni. 

Turniirisüsteemi puhul on jätkumas juba viimastel aastatel osalejatele tuttavaks saanud formaat, kus parimad selguvad eraldi nii meeste, naiste kui ka segavõistkondade arvestuses. Meestel on kokku kolm tugevusgruppi, naistel ja segavõistkondadel kaks. Segavõistkondadesse kuulumine ei võta võrkpallisõpradelt võimalust mängida lisaks ka meeste või naiste arvestuses.

Alates Rahvaliiga play-offidest tuleb esiliigat mängivatel naistel valida, kumba võistkonda esindatakse – mõlema võistluse play-offe mängida ei tohi.

Rahvaliigas osalemise tasu on 10 eurot iga registreeritud mängija kohta. Juhul kui mängija osaleb kahel turniiril, tuleb osavõtumaks tasuda mõlema turniiri eest. Aastal 2021 toimub osalustasu maksmine võistkonnal hooaja lõpus ehk pärast finaalturniiri toimumist. Kui hooaeg jääb piirangute tõttu pooleli, siis arve tasumist ei nõuta.

Rahvaliigasse saab registreeruda aadressil maia.volley.ee ja võistkondi saab kirja panna 3. oktoobri südaööni. Täpsemalt saab liiga kohta lugeda SIIT.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: