Rae Spordikool/VIASTON heas hoos olevat TalTech/Tradehouse`i peatada ei suutnud

Naiste Meistriliigas läksid laupäeval vastamisi Rae Spordikool/VIASTON ja TalTech/Tradehouse, kes turniiritabelis paiknevad vastavalt viiendal ja kolmandal kohal. Üllatust ei sündinud, kui favoriit TalTech võttis kindla võidu.

Koduväljakul mänginud Rae Spordikool/VIASTON kaotas esimese geimi 17:25 ja teise 21:25 tulemusega. Põnevust ei pakkunud ka kolmas geim, mis lõppes võõrustajate 18:25 ja kogu kohtumine seega 0:3 (17:25, 21:25, 18:25) kaotusega. Mängu statistika lõpuni täidetud ei ole, kuid kordust saab vaadata SIIN.

Kui Rae Spordikool/VIASTON on viiest mängust võitnud kaks ja kogunud viis punkti, siis TalTech/Tradehouse püsib ainsana kaotuseta, olles võitnud kolm kohtumist. Veelgi muljetavaldavam on TalTechi saldo erinevate sarjade arvestuses, kui tänavusel hooajal on võidetud kõik 11 senitoimunud vastasseisu – naiste Meistriliigas kolm, karikavõistlustel kaks ja Optibet Balti liigas kuus mängu.