Põltsamaale geimi loovutanud Tallinna Ülikool võib pühapäeval põhiturniiri võidu kindlustada

Meeste esiliigas toimus täna viis mängu, mis kõik lõppesid koduvõistkonna kaotusega. Põhiturniiri võidule jõudis lähedale Tallinna Ülikool.

Audentese SG/Noortekoondis jäi kodusaalis 0:3 (10:25, 19:25, 17:25) tulemusega alla Viljandi Võrkpalliklubile, Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus 0:3 (16:25, 19:25, 21:25) AB Premium/Rae vallale, ESTNOR/Kiili 1:3 (23:25, 25:23, 21:25, 19:25) Võru Võrkpalliklubile ja BIGBANK/SK Duo 0:3 (10:25, 18:25, 21:25) E-Service/Neemeco SK-le. 22 punktiga oli Võru meeskonna resultatiivseim Jarek Jänes, Jasper Laus tõi ESTNOR/Kiilile 17 punkti. Audentese spordihoones toimunud kohtumise kordus on nähtav SIIN ja Maaülikooli spordihoones toimunud mängu kordus SIIN.

Võistluspäeva viimases mängus üllatas turniiritabelis eelviimast kohta hoidev Põltsamaa Võrkpalliklubi ühe geimivõiduga, kui tabelijuht Tallinna Ülikool mängiti teises geimis üle 27:25 resultaadiga. Ülejäänud kolmes geimis oli parem pealinna meeskond, kes saavutas 3:1 (25:17, 25:27, 26:24, 25:19) võidu.

Pühapäeva oodatuim vastasseis toimub kell 16 Tallinna Ülikooli spordisaalis, kus kohtuvad tabelijuht Tallinna Ülikool ja teist kohta hoidev BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. Tallinna Ülikool kindlustaks võidu korral põhiturniiri esikoha. Põhiturniiri esimeses ringis jäi omavahelises mängus 3:1 tulemusega peale võõrsil mänginud Tallinna Ülikool.

Audentese SG/Noortekoondis mängib võõrsil BIGBANK/SK Duoga, Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus Põltsamaa Võrkpalliklubiga, IMsport/Järvamaa ESTNOR/Kiiliga ja Võru Võrkpalliklubi AB Premium/Rae vallaga.