Põltsamaa Võrkpalliklubile avageimi loovutanud Tallinna Ülikool võttis kaheksanda järjestikuse võidu

Meeste esiliiga jätkus laupäeval viie mänguga, mis kõik lõppesid koduvõistkonna võiduga. Tasavägiseim kohtumine rullus lahti Kindluse spordihoones.

E-Service/Neemeco SK mängis kodupubliku abiga 3:0 (25:19, 25:21, 26:24) üle BIGBANK/SK Duo, Viljandi Võrkpalliklubi 3:0 (25:18, 25:13, 25:19) Audentese SG/Noortekoondise ja Võru Võrkpalliklubi 3:0 (25:17, 25:22, 25:19) ESTNOR/Kiili. Mõnevõrra rohkem pidi võiduks pingutama tabeliliider Tallinna Ülikool, kes oli pärast avageimi kaotust kodusaalis 3:1 (24:26, 25:15, 25:17, 25:21) parem ainsana võiduta jätkavast Põltsamaa Võrkpalliklubist.

Võistluspäeva ainus viiegeimiline lahing toimus Kindluse spordihoones, kus koduseinte toetust nautinud AB Premium/Rae vald kaotas Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskusele esimese ja teise geimi 21:25 tulemusega. Kolmes järgnevas geimis jäid peale võõrustajad, kes võtsid lõpuks 3:2 (21:25, 21:25, 25:21, 25:22, 15:10) võidu.

Pühapäeval mängib Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus kodusaalis Põltsamaa Võrkpalliklubiga, Võru Võrkpalliklubi AB Premium/Rae vallaga, Audentese SG/Noortekoondis BIGBANK/SK Duoga ja IMsport/Järvamaa ESTNOR/Kiiliga. Eeldatav põnevusetendus rullub lahti Rakveres, kus tabeli kolmas BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kohtub esikohta hoidva Tallinna Ülikooliga. Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse ja Põltsamaa Võrkpalliklubi mängu otseülekanne on nähtav SIIN ning Audentese SG/Noortekoondise ja BIGBANK/SK Duo vastasseis SIIN.

Turniiritabeli liider Tallinna Ülikool on üheksast mängust võitnud kaheksa. E-Service/Neemeco SK hoiab seitsme võiduga teist, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kuue võiduga kolmandat ja Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus viie võiduga neljandat kohta.