Pirita rannavolle karikasarja avaetapil võidutsesid Toomela ja Ostrov

Pirita rannavolle karikasarja naiste avaetapile oli kohale tulnud maksimaalne osalejate hulk ehk 16 paari, kes jagati loosi alusel nelja alagruppi.

Alagrupist jõudsid täiseduga veerandfinaali Gerli Toomela ja Silja Ostrov ning Maria Saaron ja Kertu Jõgi. Sealjuures oli Saaron ka turniiri pesamuna, alles 16-aastane neiu on harjunud endast vanematega treenima ja peab seda ka enda oskuste üheks võtmeks. “Just naistega mängides saab kõige kiiremini selgeks enda nõrgad küljed ja teadmise, millele treeningutel enam keskenduda,” lisas Saaron. Saaron on noorte saalivõrkpallikoondisega saavutanud EEVZA meistrivõistlustel kolmanda koha ja 2019. aastal võitnud suurejoonelise Power Cupi. Sellel korral tuli veerandfinaalis tunnistada eakamate Inga Parve ja Laura Jõgi paremust.

Toomela ja Ostrov jätkasid võidulainel kuni turniiri lõpuni. Veerandfinaalis seljatati Piret Prangel ja Erle Püvi, poolfinaalis Gerli Enula ja Marta Nelis ning finaalis Anna-Liisa Peetmaa ja Lidia Lellsaar.

Kuigi mängude lõppskoori järgi võis tunduda, et turniir kulges Toomela ja Ostrovi jaoks pingevabalt, siis naised seda ise ei kinnitanud. Ostrov rääkis, et neil võtab kindluse saamine alati aega, mistõttu on turniiri algused pisut konarlikumad, aga mida mäng edasi, seda resultatiivsemalt oma käigud ära realiseeriti. Enula ja Nelis saavutasid kokkuvõttes kolmanda koha. Auhinnalaua katsid KUMA Design ja Jes Kirjastus.

Juulikuus toimub Pirital etapp igal esmaspäeval, kordamööda naistele ja meestele. Meeste esimest etappi jäädvustab Gertrud Alatare ning toetavad Maks&Moorits ja Fansurf Surfikool.

Pirita rannavolle karikasari saab teoks tänu sponsoritele: KUMA Design, Jes Kirjastus, Fansurf Surfikool, Maks&Moorits, Merele.ee, A Treasure, Burger Kitchen Tänavagurmee, Europark, Tradehouse, NOBE, Nopri Talumeierei, Elli küünlad, Mesi24.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: