Pikaaegne võrkpalli toetaja, Tradehouse´i asutaja Avo Kivimaa pälvis tunnustuse

Avo Kivimaa on Tradehouse´i ilukaubamaja kaudu Eesti võrkpalli ja ka teisi spordialasid toetanud aastaid, igal aastal antakse välja ka Tradehouse´i Noorsportase Stipendiumit. Tradehouse on teatavasti ka äsja Eesti karikavõitjaks kroonitud TalTechi naiskonna nimisponsor.

Aasta parimate võrkpallurite, treenerite ja kohtunike autasustamise raames anti Kivimaale üle tänuauhind Eesti võrkpallikohtunike poolt, sest hiljuti sai Tradehouse´ist võrkpallikohtunike särgisponsor.

Kivimaa ütleb tagasihoidlikult, et toetab sporti, sest see pakub väga palju positiivseid emotsioone. “Need emotsioonid, mida sport annab ja eriti noortesport, see on kirjeldamatu. Vaadates, kuidas karikafinaalis ka meie noored mängivad, siis see teeb tuju heaks.  See on niivõrd tänuväärne, mida treenerid teevad ja mängijad ise samuti ning mina panen hea meelega sellistele asjadele oma õla alla,” räägib ta.

Võrkpalli on Kivimaa mänginud nagu pea kõik eestlased, kuid ala toetajate sekka sattus ta juhuse tahtel. “Mängida ma ei oska, aga on ette tulnud,” naerab ta. “Aga Tradehouse´iga võrkpalli juurde jõudsin nii, et üks asi viis teiseni. Võib öelda, et kõiges on süüdi Timmu Kõrge (rallisõitja-toim), sest temast sai alguse see, et hakkasime välja andma spordistipendiumi ja sealt edasi kohtusime Saaremaal rannavolle karikat korraldanud Hannes Sepaga ja sealt omakorda veel teiste võrkpalliinimestega ja nii see kuidagi juhtus,” meenutab Kivimaa.

Kuigi alates eelmisest aastast on koroonaviiruse levik teinud paljude ettevõtete elu raskemaks, pole Kivimaa isegi kaalunud, et spordi toetamisest loobuda. “Sellist mõtet pole mul tõesti isegi pähe tulnud,” kinnitab ta.

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: