Peetri Võrkpalliklubi kindlustas põhiturniiri võidu

Peetri Võrkpalliklubi kindlustas naiste esiliigas põhiturniiri võidu, kui liidrite kohtumises oldi paremad tiitlikaitsja Pärnu Spordikoolist. Lahtised on veel kohad teisest neljandani. 

Põhiturniiri esimeses ringis Pärnu Spordikooli 3:1 tulemusega võitnud Peetri esindus oli parem ka teises omavahelises kohtumises, võttes kodusaalis 3:0 (25:17, 25:15, 25:22) võidu. Rünnakul kaheksa, blokis ühe ja servil koguni kuus punkti kogunud Triin Tibar panustas võitu üleplatsimängijana 15 punkti. Sylvia Tammerik assisteeris 11 ja Erle Püvi samuti 11 punktiga. Reelika Raap kogus Pärnu naiskonna resultatiivseimana 10 punkti.

Võitjad lahendasid suurepärase 80-protsendilise vastuvõtu juures rünnakuid 42-protsendiliselt, kaotajate servi vastuvõtt oli 57% ja rünnak 35%. Serviässasid kogusid võõrustajad 14 ja külalised kolm.

Põhiturniiri võiduga poolfinaalkoha kindlustanud Peetri on kogunud 30 punkti. Pärnu Spordikool järgneb teisena 23, Gerardo`s Toys/Neemeco kolmandana 21 ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK neljandana samuti 21 punktiga. Võitluse põhiturniiri teise koha eest muudab oluliseks asjaolu, et põhiturniiri teine naiskond jõuab sarnaselt Peetri võistkonnale otse poolfinaali ja kolmandale kuni kuuendale kohale platseeruvad naiskonnad jätkavad hooaega veerandfinaalis.

Kui seitsmenda koha saavutanud Spartal on põhiturniiril kõik mängud peetud, siis ülejäänud võistkondadel on pidamata üks mäng. 12. veebruaril kell 15.30 võõrustab Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK Peetri Võrkpalliklubi. Põhiturniir lõpeb 19. veebruaril Saaremaal.

 

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: