Pärnu VK võõrustab eurosarjas kahel korral Iisraeli meistrit Tel-Avivi Maccabit

Sel nädalal alustab mängudega CEV Challenge Cupil Pärnu Võrkpalliklubi, kes kohtub kodusaalis kahel korral Iisraeli valitseva meistri Tel-Avivi Maccabi Yeadimiga.

Esimene 1/32-finaali mäng toimub Pärnu spordihallis neljapäeval, 18. novembril kell 19.00 ning teine reedel, 19. novembril kell 19.00. Mõlemad mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel, neljapäevane mäng ka Duo 5 kanalil.

Piletid on saadaval Piletikeskuses.

Tel Avivi klubi on hetkel Iisraeli liiga liider, võidetud on kõik senipeetud viis kohtumist. Riigi meistriks on klubi tulnud 12 korda.

Meeskonna koosseis on rahvusvaheline, lisaks kohalikele leiab Maccabi ridadest ka kolm ameeriklast ning ühe sakslase. Teiste seas tuleb Pärnusse Tokyo olümpial USA koondisesse kuulunud diagonaalründaja Kyle Ensing. USAst on ka meeskonna libero Joshua Ayzenberg ning nurgaründaja John Hatch. Seejuures mängisid nii Hatch kui Ensing eelmisel hooajal Berliini Recycling Volleyse ridades, kus peatreeneriks Cedric Enard.

Pärnu peatreener Avo Keel ütles, et pole veel saanud vastase kohta põhjalikumat analüüsi teha. “Täna õhtuks saab meie statistik videod kokku, siis hakkame vaatama ja valmistuma. Seal on mitu Iisraeli koondise meest, keda olen ise platsil näinud ja teiste seas ka olümpial käinud ameeriklane,” sõnas Keel vastase kohta.

Pärnul on sel hooajal muresid olnud vigastustega ning meeskonna komplekteeritusega. “Hetkel on meie kanadalane (Kevin Lebreux) peapõrutusega eemal, täna läheb uuringutele ja ei tea, millal või milliseid vastuseid me sealt saame ja mitmekesi mängida saame. Muus osas meil uudiseid pole, Tony Tammiksaare asemele otsime jätkuvalt uut meest, aga siiani pole kellegagi kokkuleppeni jõudnud,” selgitas peatreener hetkeolukorda.

Pärnu hooaeg Credit24 Meistriliigas on seni toonud viiest mängust ühe võidu, Aadu Luukase karikavõistlustel lülitati kahe kindla võiduga veerandfinaalis konkurentsist esiliigaklubi Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus.

Pärnu tegi samas eurosarjas kaasa ka möödunud hooajal, mis aga koroonaviiruse levikust tulenevate raskuste tõttu poolikuks jäi.

SAALI SISENEDES TULEB ESITADA:

  • Täiskasvanud külastajal kehtiv COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend või COVID-19 läbipõdemise tõend, mille diagnoosi kinnitava SARS-CoV-2 testi tegemisest või diagnoosi kinnitamise kuupäevast ei ole möödunud rohkem kui 180 päeva
  • 12-18-aastastel COVID-tõend või mitte varem kui 72 tundi enne sisenemist tehtud PCR test (negatiivne) või mitte varem kui 48 tundi enne sisenemist tehtud antigeeni kiirtest (negatiivne), mille on teostanud tervishoiuteenuse osutaja.
  • Tõendit ei ole vaja esitada kuni 11-aastastel külastajatel. Ole valmis oma vanust tõestama dokumendi alusel.

Näomaski kandmine saalis on kohustusilik.

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: