Pärnu alustas Aadu Luukase karikavõistlusi kindla võiduga AB Premium/Rae valla üle

Täna toimus esimene kohtumine Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalpaaris Pärnu Võrkpalliklubi ja esiliigaklubi AB Premium/Rae valla vahel. Kindla 3:0 (25:13, 25:17, 25:21) võidu võttis võõrsil mänginud Pärnu.

Korduskohtumine peetakse homme kell 17.00 Pärnus. Veerandfinaale näeb otsepildis siit: Delfi Sport

Täna oli Pärnu resultatiivseim 14 punkti (+7) toonud Tony Tammiksaar, 12 silma (+6) lisas Kaur Erik Kais. Suvepealinna meeskonna vastuvõtt oli 48 ja rünnak 37%, blokist saadi 13 punkti ja servil löödi 7 ässa ja tehti 11 viga.

Esiliigaklubi eest tõi enim punkte meeskonna mängiv treener Andris Õunpuu, kelle arvele jäi 9 silma (+1), 7 punkti (+5) lisas Andres Savik. AB Premium/Rae valla vastuvõtt oli 32% ja rünnakuid lahendati vaid 22-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 4 ja servipunkte 6 (10 viga).

Homme peetakse teine kohtumine ka esiliigasse kuuluvaTallinna Ülikooli ja Balti liiga liidri Selver/TalTechi vahel. Selle paari avamäng lõppes Selver/TalTechi 3:2 võiduga. Kordusmäng TalTechi spordihoones algab pühapäeval kell 17.00.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.

Vaata tulemusi ja detailset ajakava. 

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK 0:2

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga) 2:0

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: