Pähn ja Kangro vahetasid eelmise nädala hõbedased autasud kuldsete vastu

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste neljandat etappi alustas 14 paari, kes paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabelipunktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta üldliidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning edetabeli kolmandad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele eelmise etapi võitjad Aaron Oliver Aaviste ja Daniel Sedlak ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Kristjan Unt ja Madis Küüsvek ning Maksim Ševtšenko ja Roland Pajuleht.

Poolfinaalides olid võidukad Pähn ja Kangro ning Hansman ja Tammearu, finaalis olid kindlamad Pähn ja Kangro. Kolmanda koha heitluses jäid peale Lääne ja Meilus. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 78 punktiga Pähn ja Kangro, kellele järgnevad 58 punktiga Aaviste ja Sedlak. Kolmandat kohta jagavad 54 punktiga Lääne ja Meilus ning Hansman ja Tammearu.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viies etapp toimub Tartu Rannakeskuses 21. juunil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste  4. etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

2. Hergo Hansman – Siim Tammearu

3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus

4. Aaron Oliver Aaviste – Daniel Sedlak

5. Kristjan Unt – Madis Küüsvek

5. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht

7. Timo Raidoja – Martti Juhkami

7. Henry Maask – Aleks Mõttus

9. Raigo Mõts – Kurmo Külm

9. Sander Lepp – Paul Kangro

9. Reimo Alas – Kaur Kattai

9. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm

13. Mario Liiva – Marti Soosaar

13. Sten Maask – Janno Järvpõld

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: