Otsustav mäng: Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON selgitavad teise finalisti

Naiste karikavõistlustel saab kolmapäeval selgeks teine finalist, kui Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON peavad poolfinaalseeria korduskohtumise. Finaalkoha on taganud Tartu Ülikool/Bigbank.

Möödunud neljapäeval Jüris peetud poolfinaalseeria avamängus saatis edu Audentese SG/Noortekoondist, kes teenis 3:2 (14, -19, -17, 15, 12) võidu. Karikavõistlustel selgub edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes. Kui mõlemad võistkonnad võidavad ühe kohtumise, määrab edasipääseja punktide arv, kus 3:0 ja 3:1 võit annavad kolm punkti ning 3:2 edu võitjale kaks ja kaotajale ühe punkti. Võrdsuse korral mängitakse edasipääseja selgitamiseks kuldne geim.

See tähendab, et kui kolmapäevane matš lõpeb Rae Spordikool/VIASTONi 3:0 või 3:1 võiduga, tagatakse koht finaalis, Rae Spordikool/VIASTONi 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused annavad finaalkoha Audentese SG/Noortekoondisele. Pall pannakse Audentese spordihoones mängu kell 19, otseülekanne on nähtav SIIN. Paari võitjat ootab finaalis ees Tartu Ülikool/Bigbank, kes poolfinaalis mängis kahel korral 3:0 tulemusega üle Barrus/Võru Võrkpalliklubi.

Täna toimub ka üks Eesti meistrivõistluste kohtumine, kui TBD-Biodiscovery Tartu võõrustab kell 19.30 TalTech/Tradehouse`i. Tartu Ülikooli spordihoones toimuv mäng on otseülekandena nähtav SIIN.

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN.