Osale Fabio Soli ja Alessandro Orefice järelvaadataval e-koolitusel

Pakume kõikidele suvistest koolitustest eemale jäänud treeneritele uudset võimalust osaleda 2022. aasta suvel salvestatud Fabio Soli ja Alessandro Orefice  järelvaadatavatel e-koolitustel. Ühe koolituse hind on 30 eurot ja selle läbimise eest saab 8 erialast koolituspunkti.

Iga e-koolituse tellija saab pärast arve maksmist meili teel allalaaditava faili või Youtube`i üles laaditud salvestused. Kummagi koolituse läbimise eest saab 8 erialast koolituspunkti, mis kantakse automaatselt iga treeneri isiklikule treenerikontole. Ühe koolituse hind on 30 eurot.

Fabio Soli e-koolitus (Salvestatud 14. juulil Tallinnas Kalevi spordihallis)

  • Meeste rahvuskoondise juht Fabio Soli on peatreenerina juhendanud mitmeid Euroopa tippklubisid. Lõppenud hooajal oli ta Itaalia kõrgliigaklubi Top Volley Cisterna peatreener, enne seda juhendas Itaalia tippu kuuluvat Monza Vero Volleyt.
  • Ühtlasi on Soli peatreenerina töötanud ka Türgi tippklubis Istanbuli Fenerbahces ja Itaalia kõrgliigaklubis Ravennas. Abitreenerina on ta juhendanud samuti Fenerbahcet, Modenat ja ka Itaalia naiste koondist.

Oliver Lüütsepp on Barrus Võru Võrkpalliklubi meistriliiga võistkonna peatreener ja pikaaegne Eesti rahvuskoondise abitreener. Mark Leinfeld on Bigbank Tartu ja Eesti rahvuskoondise füsioterapeut. Erialaseid koolitustunde arvestatakse kokku mahus 8 tundi. Koolituse maksumus on 30 eurot ja on mõeldud kõigile treenerikutse tasemetele.

E-koolituse loengute teemad:

BLOKK-KAITSE. Filosoofia, tehnika ja harjutused (Fabio Soli)

FÜÜSILINE ETTEVALMISTUS JA VIGASTUSTE ENNETAMINE (Mark Leinfeld, Oliver Lüütsepp)

SERVI VASTUVÕTT Filosoofia, tehnika ja harjutused (Oliver Lüütsepp)

EESTI KOONDISE TREENING (Fabio Soli)

Soovin osta Fabio Soli e-koolituse SIIT.

 

Alessandro Orefice e-koolitus (Salvestatud 10. augustil Paide E-Piima spordihoones)

  • Naiste rahvuskoondise juht, 38-aastane Alessandro Orefice töötab klubihooajal Prantsusmaa kõrgliiga SF Paris Saint-Cloudi naiskonna peatreenerina. Tema leping Prantsusmaal kestab aastani 2025. https://volleybox.net/alessandro-orefice-p43171/clubs
  • Maurizio Negro on Eesti naiste rahvuskoondise ÜKE-treener.

Erialaseid koolitustunde arvestatakse kokku mahus 8 tundi. Koolituse maksumus on 30 eurot ja on mõeldud kõigile treenerikutse tasemetele.

E-koolituse loengute teemad:

BREAK POINT Serv, blokk, kaitsemäng. Filosoofia, tehnika ja treeningmetoodika. (Alessandro Orefice)

ÜLDKEHALINE ETTEVALMISTUS. Treeningmetoodika. Põhimõtted jõutreeningu ülesehitamisel. (Maurizio Negro)

SIDE OUT Servi vastuvõtust rünnaku lahendamine – tõste, rünnak, julgestamine. Filosoofia, tehnika ja treeningmetoodika. (Alessandro Orefice)

EESTI NAISTE KOONDISE TREENING. (Alessandro Orefice)

Soovin osta Alessandro Orefice e-koolituse SIIT.                

 

Rohkem infot: Rando Soome, rando@volley.ee

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: