Optibet naiste Balti liigas selguvad poolfinalistid

Nädalavahetusel selguvad Optibet naiste Balti liigas poolfinalistid, kui veerandfinaalseeriates toimuvad kordusmängud ja vajadusel kolmandad kohtumised. TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank alustasid kahe võiduni peetavat seeriat möödunud laupäeval, Audentese SG/Noortekoondise jaoks algab seeria täna.

Põhiturniiril kaheksanda koha saavutanud Audentese SG/Noortekoondis mängib põhiturniiri võitja Jonavos Aušrinega täna kell 19 ja laupäeval kell 13, vajadusel kolmas vastasseis toimub pühapäeval kell 13. Kõik Aušrine ja Audentese SG/Noortekoondise kohtumised toimuvad Jonavas.

Esimeses veerandfinaalmängus 3:0 võidu saavutanud põhiturniiril viiendaks tulnud Tartu Ülikool/Bigbank võib poolfinaalkoha kindlustada laupäeval kell 18 algavas kohtumises, kui Riias mängitakse põhiturniiri neljanda Riia Võrkpallikool/LUga. Lätlannade võidu korral toimub otsustav kolmas mäng Läti pealinnas pühapäeval kell 14.

Põhiturniiril teise koha hõivanud TalTech/Tradehouse pidi veerandfinaalseeria avavaatuses tunnistama kodusaalis mänginud RSU/MSG naiskonna 3:1 paremust. TalTech ja põhiturniiri seitsmenda kohaga lõpetanud lätlannad kohtuvad teistkordselt laupäeval kell 18 Sõle Spordikeskuses, TalTechi võidu korral selgub edasipääseja pühapäeval kell 13 Sõle Spordikeskuses algavas vastasseisus.

Optibet naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN