Nõo Lihavürsti suvesarja turniiri võitsid teist nädalat järjest Pähn ja Kangro, sarja üldseis on enne viimast etappi erakordselt põnev

Nõo Lihavürsti suvesarja eelviimasele seitsmendale etapile registreerus 8 meeste paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabelile kahte neljasesse alagruppi, kust esikoha eest pääsesid edasi mängima alagruppide kaks paremat.

Esimesest alagrupist pääsesid esikoha eest mängima Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Teisest alagrupist mängisid ennast poolfinaalidesse Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Janno Jõela ja Johann Olaf Lääne. Sarnaselt eelmisele nädalale väljusid poolfinaalidest võitjatena Pähn ja Kangro ning Hansman ja Tammearu, kelle omavahelise duelli võitsid Pähn ja Kangro. Pronksimängus võtsid võidu Venno ja Kabanen.

Enne otsustavat viimast etappi on sarja üldseis harukordselt pingeline, kui võrdselt 110 punktiga jagavad esikohta Venno ja Kabanen, Pähn ja Kangro ning Hansman ja Tammearu. Seega otsustab sarja üldvõitja ja Stebby 100-euroste kinkekaartide omanikud viimane etapp. Punktide võrdsuse korral võetakse esmalt arvesse kõrgemad kohad, nende võrdsuse korral mängitud etappide üldarv ja ka nende võrdsuse korral parem koht viimasel etapil.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste viimane etapp toimub Tartu Rannakeskuses 25. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste 7. etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

2. Hergo Hansman – Siim Tammearu

3. Oliver Venno – Steven Kabanen

4. Janno Jõela – Johann Olaf Lääne

5. Henry Maask – Sten Maask

6. Kristjan Unt – Tamur Viidalepp

7. Sander Lepp – Reimo Alas

8. Marten Leosk – Oskar Roots

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: