Nõo Lihavürsti suvesarja meeste avaetapi võitsid Johann Olaf Lääne ja Kaur Kattai

Nõo Lihavürsti suvesari rannavõrkpallis startis meeste etapiga, kuhu tuli mängima 13 paari. Võistkonnad loositi kahe-miinuse-tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Kaur Kattai ning Steven Meilus ja Karl Jaani. Läbi miinusringi murdsid poolfinaali Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning rahvusmeeskonna raudvara Oliver Venno koos Steven Kabaneniga. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale eelmise aasta võitjad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Roland Pajuleht ja Maksim Ševtšenko.

Poolfinaalidest läksid edasi Lääne ja Kattai ning eelringi kaotuse eest revanši võtnud Venno ja Jaani. Esikohamängu võitsid Lääne ja Kattai, kolmanda koha heitluses jäid peale Meilus ja Jaani.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste teine etapp toimub Tartu Rannakeskuses 13. juunil algusega kell 17. 8. juunil alustab suvesari segapaaridele, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste esimese etapi lõppjärjestus:

1. Johann Olaf Lääne – Kaur Kattai

2. Oliver Venno – Steven Kabanen

3. Steven Meilus – Karl Jaani

4. Hergo Hansman – Siim Tammearu

5. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

5. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko

7. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp

7. Sander Lepp – Reimo Alas

9. Robin Rohula – Ronald Puhk

9. Mikk Kesküla – Rauno Kink

9. Juhan Püvi – Priit Tigane

9. Henry Maask – Aleks Mõttus

13. Martin Kimmel – Germo Matt

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: