Nõo Lihavürsti neljanda etapi võitjateks krooniti Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesari jätkus meeste neljanda etapiga, kuhu pühade järgselt tuli mängima 11 paari. Võistkonnad paigutati nagu tavaliselt kahe-miinuse-tabelisse vastavalt suvesarja edetabelile.

Plussringist mängisid ennast kohamängudele eelmise hooaja valitsejad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Miinusest võitlesid ennast poolfinaalidesse viimase kahe etapi võitjad Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp ning Henry ja Sten Maask.

Poolfinaalidest väljusid seekord võitjatena Meilus ja Lääne ning Hansman ja Tammearu. Finaalis mindi turniiril vastamisi teist korda ning eelringi kaotuse suutsid võiduks pöörata Meilus ja Lääne. Kolmanda koha lahingus olid võidukad Venno ja Kabanen.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste viies etapp toimub Tartu Rannakeskuses 4. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste 4. etapi lõppjärjestus:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne

2. Hergo Hansman – Siim Tammearu

3. Oliver Venno – Steven Kabanen

4. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp

5. Henry Maask – Sten Maask

7. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko

7. Karl Jaani – Kristjan Unt

9. Aleks Mõttus – Kurmo Külm

9. Paul Kangro – Sander Lepp

9. Rasmus Kivari – Kerdo Jürisoo

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: