Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu pälvisid Kalm ja Kais, viimase etapi võitsid Kure-Pohhomov ja Pikk

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viimasele etapile tuli mängima 6 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alagruppi.

Esimesest alagrupist pääsesid poolfinaali Liina Kais ja Kadi Kalm ning Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Teisest alagrupist läksid edasi Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne. Poolfinaalidest väljusid võitjatena Kalm ja Kais ning Kure-Pohhomov ja Pikk, finaalmängu võitsid Kure-Pohhomov ja Pikk. Pronksilahingus olid paremad Kraav ja Tasa, viienda koha mängu võitsid Annabel Huik ja Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu võtsid Kadi Kalm ja Liina Kais 74 punktiga. Teise koha saavutasid 64 punktiga Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning viimase etapiga tõusid kolmandaks Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne, kes kogusid 42 punkti. Kõiki Nõo Lihavürsti karikasarja võitjaid premeerib Rannakeskuse koostööpartner Stebby 100-euroste kinkekaardiga.

4. augustil algusega kell 16 toimuvad Rannakeskuses Tartu lahtised meistrivõistlused naistele. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste 5. etapi lõppjärjestus:

1. Juudit Kure-Pohhomov – Renate Pikk

2. Kadi Kalm – Liina Kais

3. Juta Kraav – Mari-Liis Tasa

4. Ingrid Kiisk – Kerttu Lääne

5. Annabel Huik – Reet Alas

6. Margit Antson – Kadri Leiten

 

Nõo Lihavürsti karikasarja üldarvestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais 74 punkti

2. Juta Kraav – Mari-Liis Tasa 64 punkti

3. Ingrid Kiisk – Kerttu Lääne 42 punkti

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: