Nõlvak – Tiisaar ja Kais – Meius avasid Adila puhkekeskuses rannavolle väljaku

29. juunil avati Eesti parimate rannavõrkpallurite Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare ning Kaur Erik Kaisi ja Rasmus Meiuse mänguga Adila heaolu- ja puhkekeskuse uhiuus rannavolleväljak.

Raplamaal asuv Adila puhkekeskus on Urmas Sõõrumaa poolt loodud keskus, kus on ilusa looduse keskel võimalik niisama aeg maha võtta või veeta aktiivne puhkus. Nüüdsest on erinevatele sportimisvõimalustele lisandunud ka rannavõrkpall.

Urmas Sõõrumaa jaoks on Adila enamat, kui lihtsalt üks projekt. “See on minu kodukoht ja minu perekonna jaoks koduks olnud mitmele põlvkonnale. Seetõttu olen keskusesse südamest panustanud ja palju investeerinud,” sõnas Sõõrumaa, kes on keskusesse investeerinud 3 miljonit eurot.

“Mul on väga hea meel, et just Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar lõid väljakul maha esimesed pallid, rannavõrkpall kasvatab hetkel populaarsust ja neil on selles suur roll. Loodan, et inimesed leiavad Adilasse tee aina rohkem, rannavõrkpall loob keskusele lisaväärtust,” lisas Sõõrumaa.

Adilas on suurepärased võimalused harrastamaks lisaks rannavollele korvpalli, tennist, padeli. Lisaks on olemas tänapäevased riietumis- ja pesemisvõimalused, ujumisrand, saun, samuti ööbimisvõimalused ning toitlustus. Seepärast sobib Tallinnast 43 km kaugusel asuv Adila hästi ka treeninglaagrite korraldamiseks.

Loe Adila kohta lähemalt. 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: