Narva võrkpallipoisid valmistusid Kuimetsas algavaks hooajaks

Augusti alguses Raplamaal Kuimetsas toimunud SK Tatsi võrkpallilaagris osalesid ka Narva Spordikooli treeneri Aleksei Bogdanovi juhendatavad võrkpallipoisid.

Eesti Võrkpalli Liit võimaldas koostöös Integratsiooni Sihtasutuse ja Kultuuriministeeriumiga Narva võrkpallilastel kaasa lüüa Kuimetsa treeninglaagris. “Jäime laagriga väga rahule,” ütles treener Aleksei Bogdanov ning kiitis Kuimetsa olme- ja treeningtingimusi.

“Meie poisid said esmakordselt treenida servikahuriga – see meeldis neile väga,” tõi Bogdanov välja poiste hulgas palju elevust tekitanud “laagri naela.” Kogenud Narva treeneri sõnul kasutasid nad Kuimetsa laagrit ettevalmistuseks sügisel algavaks hooajaks.

Lagriülema, SK Tatsi pealiku Raigo Tatriku, sõnul leidus ka treeningvälisel ajal poistel kuhjaga tegevust. “Vabal ajal said poisid omavahel jalgpalli mängida, selle käigus said Narva lapsed kindlasti ka oma eesti keelt harjutada,” kinnitas Tatrik.

“Kuimetsas õppisid poisid võrkpallist palju paremini aru saama, nad mõistsid, miks nad seal on ja mis peab edaspidi tegema, et paremaks saada,” sõnas Bogdanov ja lisas, et sellised ühislaagrid võiksid tulevikus saada juba meeldivaks ja vajalikuks traditsiooniks.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: