Naiste karikavõistlustel selgub esimene poolfinalist

Naiste karikavõistlustel selgub neljapäeval esimene poolfinalist, kui TalTech/Tradehouse ja Viimsi/Tallinna Ülikool peavad veerandfinaalseeria korduskohtumise. 

Seni on toimunud üks veerandfinaalmäng, kui Viimsi/Tallinna Ülikool kaotas kodusaalis 0:3 tulemusega TalTech/Tradehouse`ile. Samad naiskonnad kohtuvad teistkordselt neljapäeval kell 19.15 TalTechi spordihoones. Viimsi/Tallinna Ülikool peab edasipääsuks võtma 3:0 või 3:1 võidu ning seejärel olema parem ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu TalTech/Tradehouse`ile.

30. oktoobril alustavad veerandfinaalseeriat Viljandi Metall ja Tartu Ülikool/Bigbank, kelle avamäng algab Viljandi Kesklinna Koolis kell 14. Seeria kordusmäng on kavas 3. novembril kell 19 Tartu Ülikooli spordihoone sinises saalis.

TBD Pharmatech Tartu  ja Rae Spordikool/VIASTON mängivad 2. novembril kell 19.30 Tartu Ülikooli spordihoone sinises saalis ja 20. novembril kell 13 Jüri Spordihoones. Neljandas veerandfinaalpaaris on vastamisi Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG/Noortekoondis.

 

Naiste karikavõistluste ajakava on leitav SIIN ja turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: